Super Barbie Gotuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Super Barbie Gotuje (Super Barbie Real Cooking) – Super Barbie potrzebuje super jedzenia, żeby wykonywać swoje obowiązki. Przygotuj dla niej posiłek korzystając z rzeczy w lodówce i przyrządów kuchennych znajdujących się po prawej stronie kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 6 526 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Warzywa Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bar Gry Fast Food Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty