Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Super Barbie Gotuje (Super Barbie Real Cooking) – Super Barbie potrzebuje super jedzenia, żeby wykonywać swoje obowiązki. Przygotuj dla niej posiłek korzystając z rzeczy w lodówce i przyrządów kuchennych znajdujących się po prawej stronie kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Barbie Gry Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zupy Gra Deser