Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Super Barbie Gotuje (Super Barbie Real Cooking) – Super Barbie potrzebuje super jedzenia, żeby wykonywać swoje obowiązki. Przygotuj dla niej posiłek korzystając z rzeczy w lodówce i przyrządów kuchennych znajdujących się po prawej stronie kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 3 799 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Włoska Barbie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Przepisy Gra Deser Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie