Super Barbie Gotuje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Super Barbie Gotuje (Super Barbie Real Cooking) – Super Barbie potrzebuje super jedzenia, żeby wykonywać swoje obowiązki. Przygotuj dla niej posiłek korzystając z rzeczy w lodówce i przyrządów kuchennych znajdujących się po prawej stronie kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 971 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Torty Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Lody