Super Barbie Gotuje | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Super Barbie Gotuje (Super Barbie Real Cooking) – Super Barbie potrzebuje super jedzenia, żeby wykonywać swoje obowiązki. Przygotuj dla niej posiłek korzystając z rzeczy w lodówce i przyrządów kuchennych znajdujących się po prawej stronie kuchni.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 481 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Słodkie Gry Gry Bar Gry Pizza Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce