Sundae Maker | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sundae Maker – skomponuj swojego własnego loda podanego elegancko w pucharku. Po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi elementami, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, aby przejrzeć wszystkie dostępne smaki czy rodzaje dodatków. Pamiętaj jednak, że trzeba wszystko nakładać w odpowiedniej kolejności najpierw lody, potem bita śmietana, a potem rozwiążcie już zagadkę sami. Przyjemnej i smakowitej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 5 080 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Lody Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Deser