Sundae Maker | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sundae Maker – skomponuj swojego własnego loda podanego elegancko w pucharku. Po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi elementami, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, aby przejrzeć wszystkie dostępne smaki czy rodzaje dodatków. Pamiętaj jednak, że trzeba wszystko nakładać w odpowiedniej kolejności najpierw lody, potem bita śmietana, a potem rozwiążcie już zagadkę sami. Przyjemnej i smakowitej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 5 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Lody Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Bar Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zupy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe