Sundae Maker | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sundae Maker – skomponuj swojego własnego loda podanego elegancko w pucharku. Po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi elementami, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, aby przejrzeć wszystkie dostępne smaki czy rodzaje dodatków. Pamiętaj jednak, że trzeba wszystko nakładać w odpowiedniej kolejności najpierw lody, potem bita śmietana, a potem rozwiążcie już zagadkę sami. Przyjemnej i smakowitej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 5 129 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Obiad Gry Bar Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Torty Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Ciastka