Suflet Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Suflet Barbie (Barbie Strawberry Souffle) – Barbie ma dzisiaj gości. Chciałaby ich poczęstować czymś słodkim, pysznym i najlepiej własnej roboty. Czy pomożecie jej w przygotowaniu posiłku dla nich? Czy razem z nią przygotujecie wszystko, co potrzebne na przyjęcie gości w domu? Super! To do dzieła. Barbie już się cieszy na wspólne pieczenie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 073 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Kanapki Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar