Suflet Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Suflet Barbie (Barbie Strawberry Souffle) – Barbie ma dzisiaj gości. Chciałaby ich poczęstować czymś słodkim, pysznym i najlepiej własnej roboty. Czy pomożecie jej w przygotowaniu posiłku dla nich? Czy razem z nią przygotujecie wszystko, co potrzebne na przyjęcie gości w domu? Super! To do dzieła. Barbie już się cieszy na wspólne pieczenie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 437 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Barbie Gry Gry Warzywa Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kurczak Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe