Suflet Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Suflet Barbie (Barbie Strawberry Souffle) – Barbie ma dzisiaj gości. Chciałaby ich poczęstować czymś słodkim, pysznym i najlepiej własnej roboty. Czy pomożecie jej w przygotowaniu posiłku dla nich? Czy razem z nią przygotujecie wszystko, co potrzebne na przyjęcie gości w domu? Super! To do dzieła. Barbie już się cieszy na wspólne pieczenie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 276 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bar Gry Obiad