Suflet Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Suflet Barbie (Barbie Strawberry Souffle) – Barbie ma dzisiaj gości. Chciałaby ich poczęstować czymś słodkim, pysznym i najlepiej własnej roboty. Czy pomożecie jej w przygotowaniu posiłku dla nich? Czy razem z nią przygotujecie wszystko, co potrzebne na przyjęcie gości w domu? Super! To do dzieła. Barbie już się cieszy na wspólne pieczenie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 899 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Obiad Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Makaron Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Włoska Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Ciastka