Suflet Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Suflet Barbie (Barbie Strawberry Souffle) – Barbie ma dzisiaj gości. Chciałaby ich poczęstować czymś słodkim, pysznym i najlepiej własnej roboty. Czy pomożecie jej w przygotowaniu posiłku dla nich? Czy razem z nią przygotujecie wszystko, co potrzebne na przyjęcie gości w domu? Super! To do dzieła. Barbie już się cieszy na wspólne pieczenie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 908 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zarabianie