Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Straszne Dobre Quesadillas Sary – quesadillas to potrawa pochodząca prosto z Meksyku podawana z różnego rodzaju sosami. W gruncie rzeczy są to chrupiące placki tortilli z nadzieniem z kurczaka, warzyw i żółtego sera. Sara przygotuje dla was wersję na halloween.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 023 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bar Gry Owoce Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto