Straszliwe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 706 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Lody