Straszliwe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 894 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Słodkie Gry Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zupy Gry Torty Gry Fast Food