Straszliwe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 790 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Obiad Gry Pizza Gry Bar Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zupy