Straszliwe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 255 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Słodkie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę