Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 557 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Owoce Gry Kurczak Gry Pizza Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Torty Gry Lody Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę