Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Straszliwe Babeczki – Halloween to nie tylko okazja na przebranie się w fajny kostium, ale również próbowanie straszliwie dobrych łakoci. W ten wyjątkowy wieczór masz okazję uszczęśliwić wszystkich, którzy kochają łakocie. Obsłuż gości, patrz uważnie co zmawiają i komponuj halloweenowe babeczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2495 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Barbie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Ciastka Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Obiad Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki