Stek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Stek – przygotuj pyszny stek, czyli wypasiony kawał mięcha. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ musisz być bardzo szybki. Każde zadanie do wykonania jest na czas i należy je zrobić jak najprędzej, a wtedy odkrywasz nowe. Na początek kliknij na oliwę, sól i pieprz, by przygotować mięso. W następnym zadaniu kliknij i przeciągnij myszką po wskazanych częściach ogórka, a odkryjesz nowe zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 6 363 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Makaron Barbie Gry Gry Kanapki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza Gra Ciasto Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Torty Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zarabianie