Stek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Stek – przygotuj pyszny stek, czyli wypasiony kawał mięcha. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ musisz być bardzo szybki. Każde zadanie do wykonania jest na czas i należy je zrobić jak najprędzej, a wtedy odkrywasz nowe. Na początek kliknij na oliwę, sól i pieprz, by przygotować mięso. W następnym zadaniu kliknij i przeciągnij myszką po wskazanych częściach ogórka, a odkryjesz nowe zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 8 614 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Lody Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Ciastka Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zupy Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Słodkie Gry