Stek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Stek – przygotuj pyszny stek, czyli wypasiony kawał mięcha. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ musisz być bardzo szybki. Każde zadanie do wykonania jest na czas i należy je zrobić jak najprędzej, a wtedy odkrywasz nowe. Na początek kliknij na oliwę, sól i pieprz, by przygotować mięso. W następnym zadaniu kliknij i przeciągnij myszką po wskazanych częściach ogórka, a odkryjesz nowe zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 8 531 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zupy Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Makaron Słodkie Gry Gry Lody Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Warzywa Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food