Stek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Stek – przygotuj pyszny stek, czyli wypasiony kawał mięcha. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ musisz być bardzo szybki. Każde zadanie do wykonania jest na czas i należy je zrobić jak najprędzej, a wtedy odkrywasz nowe. Na początek kliknij na oliwę, sól i pieprz, by przygotować mięso. W następnym zadaniu kliknij i przeciągnij myszką po wskazanych częściach ogórka, a odkryjesz nowe zadania. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 8 250 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Lody Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto Gra Deser Gry Bar Gry Obiad