Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Stek na Ostro – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i przygotuj pyszny stek, czyli duży kawał mięsa, który dobrze przyprawiony będzie smakował wyśmienicie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 690 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Lody Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pizza Gotowanie z Sarą