Stek na Ostro | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Stek na Ostro – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i przygotuj pyszny stek, czyli duży kawał mięsa, który dobrze przyprawiony będzie smakował wyśmienicie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 798 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Torty Słodkie Gry Gry Zupy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Bar