Stek na Ostro | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Stek na Ostro – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie i przygotuj pyszny stek, czyli duży kawał mięsa, który dobrze przyprawiony będzie smakował wyśmienicie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 927 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zupy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Bar Słodkie Gry Gry Lody Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gra Ciasto