Sprzedaj Smoothie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Sprzedaj Smoothie – jesteś właścicielem sklepu, a właściwie baru, w którym można zamówić pyszne smoothie, czyli chłodzący lodowy napój. Serwujesz go klientom, którzy przyszli do Twojego baru. Kiedy klient przyjdzie, kliknij na niego, aby zebrać zamówienie. Ważne jest, aby podać dokładnie to, co zamówił klient. Klikamy na pierwszą maszynę po lewej stronie, potem przeciągamy kubek na przykład pod maszynę z truskawkami, potem koniecznie mieszamy smoothie i dopiero podajemy klientowi, który zostawi dla nas pieniążki. Klikamy i zabieramy kaskę.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 8 057 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Kanapki Gry Lody Słodkie Gry Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Torty Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar