Sprzątanie Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 5 237 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Makaron Barbie Gry Gry Owoce Gra Deser Gry Torty Gry Zupy Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą