Sprzątanie Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 5 782 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bar Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Gry Torty Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Kanapki