Sprzątanie Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 6 146 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Torty Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry Kurczak Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe