Sprzątanie Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 6 009 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Owoce Gry Warzywa Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gra Deser Gry Kurczak Gry Lody Gry Obiad Gry Pieczenie