Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2871 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pizza Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kanapki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zarabianie