Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Sprzątanie Kuchni – Trudno jest utrzymać czystość w kuchni, zwłaszcza gdy jest to kuchnia w restauracji (w której gotuje się cały dzień!). Odkładaj rzeczy na ich miejsce, wyrzucaj odpadki i śmieci do kosza. Nie zapomnij też o zmieceniu i umyciu podłogi oraz o przetarciu gąbką blatów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 269 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gra Ciasto Barbie Gry Gry Obiad Gry Owoce Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Deser