Sprytna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

„Sprytna” Pizza – dlaczego sprytna pizza? Ano dlatego, że aby ją skomponować trzeba się trochę natrudzić i wykazać sprytem. Składniki takie jak pomidor, papryka, pieczarki, pieprz czy sól czyli wszystko co potrzebne do jej wykonania musimy „złapać” – musimy kliknąć na odpowiedni produkt aby go na pizzę dodano. Podobnie postępujemy z kolejnymi składowymi, aż do uzupełnienia całej pizzy. Jeśli jednak w trakcie się pomylimy musimy zadanie zacząć od początku. Wierzymy jednak, że pomyłek będzie jak najmniej. Powodzenia!

Sterujemy – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 10 133 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Bar Gra Deser Gry Makaron Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Lody