Sprytna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

„Sprytna” Pizza – dlaczego sprytna pizza? Ano dlatego, że aby ją skomponować trzeba się trochę natrudzić i wykazać sprytem. Składniki takie jak pomidor, papryka, pieczarki, pieprz czy sól czyli wszystko co potrzebne do jej wykonania musimy „złapać” – musimy kliknąć na odpowiedni produkt aby go na pizzę dodano. Podobnie postępujemy z kolejnymi składowymi, aż do uzupełnienia całej pizzy. Jeśli jednak w trakcie się pomylimy musimy zadanie zacząć od początku. Wierzymy jednak, że pomyłek będzie jak najmniej. Powodzenia!

Sterujemy – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 10 479 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Lody Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Torty Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam