Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Spring Rolls – pomóż temu sympatycznemu chłopakowi w prowadzeniu jego restauracji. U góry ekranu gry pojawiają się trzy zamówienia, które musisz przygotować. Czasem jest to tylko jeden pierożek, a czasem trzeba wypełnić całą misę jedzeniem. Maszyny nakładają potrzebne składniki, a Ty klikasz na nie. Mała podpowiedź jest taka, że zanim będziecie wiedzieć co do czego służy, możecie zwracać uwagę na maszyny, które podświetlają się na żółto, oznacza to, że są gotowe do pracy i klikanie na nie jest sukcesem do realizacji zamówienia.

Sterowanie – klikajcie myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 944 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Pizza Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Kanapki