Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Spring Rolls – pomóż temu sympatycznemu chłopakowi w prowadzeniu jego restauracji. U góry ekranu gry pojawiają się trzy zamówienia, które musisz przygotować. Czasem jest to tylko jeden pierożek, a czasem trzeba wypełnić całą misę jedzeniem. Maszyny nakładają potrzebne składniki, a Ty klikasz na nie. Mała podpowiedź jest taka, że zanim będziecie wiedzieć co do czego służy, możecie zwracać uwagę na maszyny, które podświetlają się na żółto, oznacza to, że są gotowe do pracy i klikanie na nie jest sukcesem do realizacji zamówienia.

Sterowanie – klikajcie myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 584 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Owoce Gry Pizza Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bar