Specjale Makaronno - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Specjale Makaronno – czas na przełom w Waszej kuchni. już nie tylko spaghetti będzie królowało na stołach jeśli zapowiadać się będzie danie z makaronem w roli głównej. Poznaj przepis, który będzie fajną alternatywą na makaronowe szaleństwa. Przepis poznajemy od początku do końca. Klikamy na produkty wskazane przez strzałkę, a czasem przeciągamy myszką wzdłuż strzałki, kiedy na [przykład musimy coś przechylić. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 677 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Lody Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy