Specjale Makaronno - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Specjale Makaronno – czas na przełom w Waszej kuchni. już nie tylko spaghetti będzie królowało na stołach jeśli zapowiadać się będzie danie z makaronem w roli głównej. Poznaj przepis, który będzie fajną alternatywą na makaronowe szaleństwa. Przepis poznajemy od początku do końca. Klikamy na produkty wskazane przez strzałkę, a czasem przeciągamy myszką wzdłuż strzałki, kiedy na [przykład musimy coś przechylić. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 833 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Ciasto Gra Deser Gry Ciastka Gry Kurczak