Spaghetti Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Z Tuńczykiem – wykonuj instrukcje, aby poznać przepis na pyszne spaghetti z tuńczykiem. To coś co może Was zaskoczyć, bo to danie ma zupełnie inny smak niż tradycyjne spaghetti z sosem pomidorowym. Strzałka pokazuje co należy robić. Klikajcie lewym przyciskiem myszki i przeciągajcie po linii, aby kroić i siekać. Pamiętajcie, że gra jest na czas, także spieszcie się, by zdobyć dodatkowe punkty. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 670 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Dekorowanki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Ciastka Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zupy