Spaghetti Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Z Tuńczykiem – wykonuj instrukcje, aby poznać przepis na pyszne spaghetti z tuńczykiem. To coś co może Was zaskoczyć, bo to danie ma zupełnie inny smak niż tradycyjne spaghetti z sosem pomidorowym. Strzałka pokazuje co należy robić. Klikajcie lewym przyciskiem myszki i przeciągajcie po linii, aby kroić i siekać. Pamiętajcie, że gra jest na czas, także spieszcie się, by zdobyć dodatkowe punkty. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 760 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Kurczak Gry Lody Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kanapki Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zupy