Spaghetti Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Z Tuńczykiem – wykonuj instrukcje, aby poznać przepis na pyszne spaghetti z tuńczykiem. To coś co może Was zaskoczyć, bo to danie ma zupełnie inny smak niż tradycyjne spaghetti z sosem pomidorowym. Strzałka pokazuje co należy robić. Klikajcie lewym przyciskiem myszki i przeciągajcie po linii, aby kroić i siekać. Pamiętajcie, że gra jest na czas, także spieszcie się, by zdobyć dodatkowe punkty. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 833 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Deser Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry