Spaghetti Po Bolońsku Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Po Bolońsku Sary – jeżeli szukacie ciekawego przepisu na obiad, to dobrze trafiliście. Sara podpowie wam jak przygotować pyszne spaghetti po bolońsku, a także oceni wasze kuchenne poczynania. Wystarczy, że jak najszybciej wykonacie polecenia, które pojawiają się w kółkach na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 021 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pizza Gry Przepisy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto