Spaghetti Po Bolońsku Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Po Bolońsku Sary – jeżeli szukacie ciekawego przepisu na obiad, to dobrze trafiliście. Sara podpowie wam jak przygotować pyszne spaghetti po bolońsku, a także oceni wasze kuchenne poczynania. Wystarczy, że jak najszybciej wykonacie polecenia, które pojawiają się w kółkach na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 9 263 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Ciastka Słodkie Gry Barbie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek