Spaghetti Po Bolońsku Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Po Bolońsku Sary – jeżeli szukacie ciekawego przepisu na obiad, to dobrze trafiliście. Sara podpowie wam jak przygotować pyszne spaghetti po bolońsku, a także oceni wasze kuchenne poczynania. Wystarczy, że jak najszybciej wykonacie polecenia, które pojawiają się w kółkach na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 8 287 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Gry Makaron Gra Deser Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Lody Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto