Spaghetti Po Bolońsku Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Spaghetti Po Bolońsku Sary – jeżeli szukacie ciekawego przepisu na obiad, to dobrze trafiliście. Sara podpowie wam jak przygotować pyszne spaghetti po bolońsku, a także oceni wasze kuchenne poczynania. Wystarczy, że jak najszybciej wykonacie polecenia, które pojawiają się w kółkach na górze gry.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 8 476 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bar Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kuchnia Gra Deser