Soki Wróżki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Soki Wróżki – ta sympatyczna wróżka została ukarana przez królową i musi pracować i wydawać soki. Ta kara nie jest jednak aż tak straszna, bo po pierwsze taka praca jest bardzo fajna, a po drugie Ty jej przecież chętnie pomożesz. Kiedy zamówienie pojawi się przed Tobą, w lewym, górnym rogu będzie podpowiedź z poszczególnymi składnikami, których będziesz potrzebować. Pierwsze zamówienie i widzimy pomarańczę, sięgamy po nią i kładziemy na desce do krojenia, posiekane kawałki wrzucamy do sokowirówki i stawiamy szklankę soku na tacy dekorując szklankę kawałkiem pomarańczy. Obowiązkowo słomka i gotowe!

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 331 razy
Zobacz także:
Gry Napoje,

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Torty Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak