Sok od Wróżki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sok od Wróżki – jesteś jedną z najbardziej uroczych wróżek, oprócz tego uwielbiasz rozrabiać i latać odwiedzając zakazane zakątki lasu. Zostałaś przyłapana na próbie ucieczki z Wróżkowa i teraz królowa ukarała Cię pracą w barze z napojami. Sprzedajesz orzeźwiające soki innym wróżkom z Wróżkowa. Jeśli porodzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami, będziesz wolna. Pamiętaj, że aby zadowolić królową trzeba obsłużyć wszystkich klientów i przejść wszystkie etapy gry. Powodzenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 084 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Makaron Barbie Gry Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Lody Gry Torty Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka