Snowcones | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Snowcones – pomóż tej dziewczynie realizować zamówienia klientów na pyszne snowcones! Jest to deser w postaci bardzo zmrożonych lodów. Ten skruszony lód jest dostępny w wielu smakach i super wygląda w kubeczku. Na dole ekranu gry widzimy zamówienie, natomiast naszym zadaniem jest wziąć talerz, nałożyć odpowiednie rzeczy i przeciągnąć gotowy talerz na zamówienie klienta.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 3 973 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Obiad Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Lody Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zręcznościowe