Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Snowcones – pomóż tej dziewczynie realizować zamówienia klientów na pyszne snowcones! Jest to deser w postaci bardzo zmrożonych lodów. Ten skruszony lód jest dostępny w wielu smakach i super wygląda w kubeczku. Na dole ekranu gry widzimy zamówienie, natomiast naszym zadaniem jest wziąć talerz, nałożyć odpowiednie rzeczy i przeciągnąć gotowy talerz na zamówienie klienta.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 4 351 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Torty Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gra Deser Gry Warzywa Gry Makaron Gry Lody Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Pizza