Snowcones - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Snowcones – pomóż tej dziewczynie realizować zamówienia klientów na pyszne snowcones! Jest to deser w postaci bardzo zmrożonych lodów. Ten skruszony lód jest dostępny w wielu smakach i super wygląda w kubeczku. Na dole ekranu gry widzimy zamówienie, natomiast naszym zadaniem jest wziąć talerz, nałożyć odpowiednie rzeczy i przeciągnąć gotowy talerz na zamówienie klienta.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 5 130 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zupy Słodkie Gry Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki