Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Snowcones – pomóż tej dziewczynie realizować zamówienia klientów na pyszne snowcones! Jest to deser w postaci bardzo zmrożonych lodów. Ten skruszony lód jest dostępny w wielu smakach i super wygląda w kubeczku. Na dole ekranu gry widzimy zamówienie, natomiast naszym zadaniem jest wziąć talerz, nałożyć odpowiednie rzeczy i przeciągnąć gotowy talerz na zamówienie klienta.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 3 906 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pizza Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zupy Gry Przepisy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Owoce Gry Torty Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Ciasto