Snowcones - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Snowcones – pomóż tej dziewczynie realizować zamówienia klientów na pyszne snowcones! Jest to deser w postaci bardzo zmrożonych lodów. Ten skruszony lód jest dostępny w wielu smakach i super wygląda w kubeczku. Na dole ekranu gry widzimy zamówienie, natomiast naszym zadaniem jest wziąć talerz, nałożyć odpowiednie rzeczy i przeciągnąć gotowy talerz na zamówienie klienta.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 4 952 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bar Gry Śniadanie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Torty