Śnieżka i Lodowy Tort na Halloween | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.

Śnieżka i Lodowy Tort na Halloween (Snow White Halloween Ice-Cream Cake) – przed Halloween wszystkie smakołyki zaczynają przypominać pająki, czarownice i dynie… To oczywiście za sprawą zabawnych (ale i strasznych) dekoracji! Przystrójcie tort lodowy, który Królewna Śnieżka ma zamiar zabrać ze sobą na halloweenową zabawę wybierając z dolnego menu różne przerażające ozdoby.

Sterowanie – przy użyciu myszki lub palcem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kanapki Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Makaron Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę