Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).

Śnieżka i Lodowy Tort na Halloween (Snow White Halloween Ice-Cream Cake) – przed Halloween wszystkie smakołyki zaczynają przypominać pająki, czarownice i dynie… To oczywiście za sprawą zabawnych (ale i strasznych) dekoracji! Przystrójcie tort lodowy, który Królewna Śnieżka ma zamiar zabrać ze sobą na halloweenową zabawę wybierając z dolnego menu różne przerażające ozdoby.

Sterowanie – przy użyciu myszki lub palcem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 471 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Torty Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pizza