Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.

Śnieżka i Lodowy Tort na Halloween (Snow White Halloween Ice-Cream Cake) – przed Halloween wszystkie smakołyki zaczynają przypominać pająki, czarownice i dynie… To oczywiście za sprawą zabawnych (ale i strasznych) dekoracji! Przystrójcie tort lodowy, który Królewna Śnieżka ma zamiar zabrać ze sobą na halloweenową zabawę wybierając z dolnego menu różne przerażające ozdoby.

Sterowanie – przy użyciu myszki lub palcem.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 613 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Przepisy Barbie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Warzywa Gry Obiad Gry Makaron Gry Zręcznościowe