Śniadanie z Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie z Barbie – Barbie chce zrobić sobie dzisiaj na śniadanie naleśniki i omlet. Może sobie nie poradzić, dlatego Twoja pomoc będzie nieoceniona. Pomóż Barbie przygotować pyszne śniadanko! Pierwsze zadanie to wbicie jajek do miski. Poruszajcie szybko myszką na krawędzi, aż jajko rozbije się.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Warzywa Gry Dekorowanki