Śniadanie z Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie z Barbie – Barbie chce zrobić sobie dzisiaj na śniadanie naleśniki i omlet. Może sobie nie poradzić, dlatego Twoja pomoc będzie nieoceniona. Pomóż Barbie przygotować pyszne śniadanko! Pierwsze zadanie to wbicie jajek do miski. Poruszajcie szybko myszką na krawędzi, aż jajko rozbije się.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 545 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Lody Gry Owoce Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie