Śniadanie z Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie z Barbie – Barbie chce zrobić sobie dzisiaj na śniadanie naleśniki i omlet. Może sobie nie poradzić, dlatego Twoja pomoc będzie nieoceniona. Pomóż Barbie przygotować pyszne śniadanko! Pierwsze zadanie to wbicie jajek do miski. Poruszajcie szybko myszką na krawędzi, aż jajko rozbije się.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 174 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zupy Gra Ciasto Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Lody Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry z Czekoladą