Śniadanie z Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie z Barbie – Barbie chce zrobić sobie dzisiaj na śniadanie naleśniki i omlet. Może sobie nie poradzić, dlatego Twoja pomoc będzie nieoceniona. Pomóż Barbie przygotować pyszne śniadanko! Pierwsze zadanie to wbicie jajek do miski. Poruszajcie szybko myszką na krawędzi, aż jajko rozbije się.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 755 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Obiad Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zupy Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Ciastka