Śniadanie u Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Elsy (Elsa Restaurant Breakfast Manage) – Elsa próbuje swoich sił, jako prowadząca małą gastronomię. Już od rana ma klientów, których zamówienie trzeba szybko zrealizować i podać im. Zrobi to szybko i sprawnie? Zarobi. Będzie się opóźniać, lub mylić? Klient odejdzie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody