Śniadanie u Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Elsy (Elsa Restaurant Breakfast Manage) – Elsa próbuje swoich sił, jako prowadząca małą gastronomię. Już od rana ma klientów, których zamówienie trzeba szybko zrealizować i podać im. Zrobi to szybko i sprawnie? Zarobi. Będzie się opóźniać, lub mylić? Klient odejdzie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 291 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Lody Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron