Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Elsy (Elsa Restaurant Breakfast Manage) – Elsa próbuje swoich sił, jako prowadząca małą gastronomię. Już od rana ma klientów, których zamówienie trzeba szybko zrealizować i podać im. Zrobi to szybko i sprawnie? Zarobi. Będzie się opóźniać, lub mylić? Klient odejdzie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 230 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Bar Gry Makaron Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Deser