Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Elsy (Elsa Restaurant Breakfast Manage) – Elsa próbuje swoich sił, jako prowadząca małą gastronomię. Już od rana ma klientów, których zamówienie trzeba szybko zrealizować i podać im. Zrobi to szybko i sprawnie? Zarobi. Będzie się opóźniać, lub mylić? Klient odejdzie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Obiad Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zupy Gra Deser Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie