Śniadanie u Doli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Doli – Doli zaprasza dzisiaj swoje koleżanki na śniadanko. Wszystko powinno wyglądać perfekcyjnie. Zastaw stół najładniej jak potrafisz. Klikaj na ikonki znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu gry. Po kliknięciu pojawi się kilka rzeczy dostępnych w danej kategorii, wybierz, która ma zagościć na stole Doli i krzyżykiem zamknij kategorię. Udekoruj stół ładnie, aby śniadanko smakowało jeszcze lepiej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 909 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Owoce Gry Bar Gra Deser Słodkie Gry