Śniadanie u Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Doli – Doli zaprasza dzisiaj swoje koleżanki na śniadanko. Wszystko powinno wyglądać perfekcyjnie. Zastaw stół najładniej jak potrafisz. Klikaj na ikonki znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu gry. Po kliknięciu pojawi się kilka rzeczy dostępnych w danej kategorii, wybierz, która ma zagościć na stole Doli i krzyżykiem zamknij kategorię. Udekoruj stół ładnie, aby śniadanko smakowało jeszcze lepiej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 004 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Bar Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą