Śniadanie u Doli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie u Doli – Doli zaprasza dzisiaj swoje koleżanki na śniadanko. Wszystko powinno wyglądać perfekcyjnie. Zastaw stół najładniej jak potrafisz. Klikaj na ikonki znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu gry. Po kliknięciu pojawi się kilka rzeczy dostępnych w danej kategorii, wybierz, która ma zagościć na stole Doli i krzyżykiem zamknij kategorię. Udekoruj stół ładnie, aby śniadanko smakowało jeszcze lepiej.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 467 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Gry Hamburgery Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Bar Gry Ciastka Gry Torty