Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie Angeli – dziś na śniadanie Angela proponuje wam jajka sadzone z wybranymi warzywami, ciepłe picie oraz kuszący deserek. Wybierzcie to, co najchętniej byście znaleźli na swoim talerzu i zaserwujcie sobie odrobinę przyjemności grając w tę grę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 764 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Pizza Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Torty Barbie Gry Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Bar Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Makaron Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Dekorowanki