Śniadanie Angeli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Śniadanie Angeli – dziś na śniadanie Angela proponuje wam jajka sadzone z wybranymi warzywami, ciepłe picie oraz kuszący deserek. Wybierzcie to, co najchętniej byście znaleźli na swoim talerzu i zaserwujcie sobie odrobinę przyjemności grając w tę grę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron