Śniadania Świata - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 188 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Torty Gry Owoce Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia