Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 496 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pizza Gry Makaron Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Słodkie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kanapki