Śniadania Świata - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 972 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bar Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zupy