Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2102 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bar Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Przepisy Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kanapki