Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 238 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Pizza Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam