Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2037 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Lody