Śniadania Świata | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Śniadania Świata – w tej grze masz okazję poznać śniadania, które jada się na całym świecie. Widzisz ładnie zastawiony stół, a na dole ekranu gry nazwy państw. Kanada, Portugalia, Ameryka, Brazylia, Hawaje oraz Anglia. Klikaj na wybrany kraj i zobacz jaka lista produktów pojawi się po lewej stronie. Kliknij na produkt, aby pojawił się na stole. Dzięki temu zobaczysz jakie są tradycyjne produkty śniadaniowe w wybranych Państwach. A co zaproponowalibyście na polskie śniadanko?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 375 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zupy