Smoothielicious - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Smoothielicious – przepyszne smoothie na upalne, letnie dni to coś co każdy powinien spróbować. Jest to mocno zmrożony napój, koktajl, prawie lód, który może mieć prawdziwie owocowy smak. Skomponuj swoje własne smoothie klikając na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 484 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie