Smoothielicious - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Smoothielicious – przepyszne smoothie na upalne, letnie dni to coś co każdy powinien spróbować. Jest to mocno zmrożony napój, koktajl, prawie lód, który może mieć prawdziwie owocowy smak. Skomponuj swoje własne smoothie klikając na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry. Smacznego!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 842 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad