Smoothie z Lodami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Smoothie z Lodami – smoothie z odrobiną lodów to pyszny i orzeźwiający koktajl, napój. Dobrze zmrożony przynosi ulgę w upalne dni. U góry ekranu gry widzicie różowe ikonki z różnymi kształtami. Klikajcie wielokrotnie na każdą z nich, aby zobaczyć jak i co zmieni się na obrazku. Pierwsza ikonka to zmiana pucharka, potem wypełnienie, podstawka, łyżeczka, lody i dodatki. Mniam!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 7 528 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Lody Słodkie Gry