Smoothie z Lodami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Smoothie z Lodami – smoothie z odrobiną lodów to pyszny i orzeźwiający koktajl, napój. Dobrze zmrożony przynosi ulgę w upalne dni. U góry ekranu gry widzicie różowe ikonki z różnymi kształtami. Klikajcie wielokrotnie na każdą z nich, aby zobaczyć jak i co zmieni się na obrazku. Pierwsza ikonka to zmiana pucharka, potem wypełnienie, podstawka, łyżeczka, lody i dodatki. Mniam!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 7 226 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Makaron Gra Deser Gry Ciastka Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Torty Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Bar