Smoothie na Lato - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Smoothie na Lato – dynia i banan to idealne zestawienie, zwłaszcza latem, bowiem wraz z kostkami lodu, odrobiną mleka i cukru staną się smacznym, chłodzącym napojem. Przygotuj składniki i dodaj do blendera, tak jak pokazuje strzałka i voilà – gotowe!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 308 razy
Zobacz także:
Gry Napoje, ,

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kurczak Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Torty Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Fast Food