Śmieszny Pomidorek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Torty Gry Ciastka Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bar Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Warzywa