Śmieszny Pomidorek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 333 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kuchnia Gry Bar Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Lody Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zupy Słodkie Gry Gry Makaron Gry Ciastka