Śmieszny Pomidorek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 223 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Śniadanie Gry z Czekoladą