Śmieszny Pomidorek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 445 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Barbie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zupy Gra Deser Gry Makaron Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą