Śmieszny Pomidorek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 523 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zupy Gra Deser