Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Śmieszny Pomidorek – Ubierzcie Pana Pomidorka klikając w ikonki odpowiedzialne za poszczególne elementy jego wyglądu. Zmienić możecie zarówno ubranie, jak i części samego Pomidorka. Bawcie się dobrze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1079 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pizza Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Torty Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie