Śmieszne Sushi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Śmieszne Sushi – jedliście kiedyś sushi? Jest to surowa ryba owinięta w ryż i specjalne dodatki, które sprawiają, że oprócz tego, że sushi smakuje wyśmienicie to jeszcze pięknie wygląda. Jeśli nie mieliście okazji jeść tego japońskiego przysmaku możecie przyrządzić je tutaj, a właściwie sprawić, że je polubicie nawet bez próbowania.

Sterowanie – klikajcie myszką na ikonki znajdujące się na dole ekranu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 135 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Deser Gry Kurczak Gra Ciasto