Śmieszne Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Śmieszne Sushi – jedliście kiedyś sushi? Jest to surowa ryba owinięta w ryż i specjalne dodatki, które sprawiają, że oprócz tego, że sushi smakuje wyśmienicie to jeszcze pięknie wygląda. Jeśli nie mieliście okazji jeść tego japońskiego przysmaku możecie przyrządzić je tutaj, a właściwie sprawić, że je polubicie nawet bez próbowania.

Sterowanie – klikajcie myszką na ikonki znajdujące się na dole ekranu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 288 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Bar Gry Owoce Gry Torty