Smakowity Makaron - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Smakowity Makaron – skomponuj talerz ze swoim własnym makaronem i sosem. Po lewej stronie ekranu gry oraz na dole widzisz ikonki, klikaj na nie, aby zmienić coś na swoim talerzu. Lub aby rozwinąć listę dostępnych rodzajów makaronów, sosów czy dodatków. Możecie wzorować się na swoim własnym spaghetti, które przygotowuje Wam mama lub przygotować Wasze wymarzone danie. Przyjemnego dekorowania talerza.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 666 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Deser Gry Owoce Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kurczak Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą