Smakowite Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Smakowite Sushi (Delicious Asian Sushi) – Udaj się na szybki kurs robienia pysznego sushi do uroczej i cierpliwej Japonki. Ona krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne etapy szatkowania, gotowania, komponowania i zawijania sushi w klasyczne koreczki lub inne kształty. Zdrowe i smaczne połączenie w kuchni.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bar Gry Zupy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak