Ślubny Konkurs - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Ślubny Konkurs – konkurs ten polega na udekorowaniu tortu weselnego w dokładnie ten sam sposób jak wzór. Na dole ekranu gry są ikonki, klikając na nie wielokrotnie za każdym razem zmieni się coś w wyglądzie tortu. Spróbuj zrobić dokładnie taki sam tort jak widzisz po prawej stronie. Kiedy skończysz kliknij przycisk „done”. Czasem wystarczy użyć tylko jednej dekoracji. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 891 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zupy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Torty Słodkie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Owoce