Ślubny Konkurs | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ślubny Konkurs – konkurs ten polega na udekorowaniu tortu weselnego w dokładnie ten sam sposób jak wzór. Na dole ekranu gry są ikonki, klikając na nie wielokrotnie za każdym razem zmieni się coś w wyglądzie tortu. Spróbuj zrobić dokładnie taki sam tort jak widzisz po prawej stronie. Kiedy skończysz kliknij przycisk „done”. Czasem wystarczy użyć tylko jednej dekoracji. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 102 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gra Deser Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Lody Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Fast Food