Ślubny Konkurs - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Ślubny Konkurs – konkurs ten polega na udekorowaniu tortu weselnego w dokładnie ten sam sposób jak wzór. Na dole ekranu gry są ikonki, klikając na nie wielokrotnie za każdym razem zmieni się coś w wyglądzie tortu. Spróbuj zrobić dokładnie taki sam tort jak widzisz po prawej stronie. Kiedy skończysz kliknij przycisk „done”. Czasem wystarczy użyć tylko jednej dekoracji. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 655 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Barbie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Obiad