Ślub Roszpunki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ślub Roszpunki – Roszpunka i Flynn są już po ślubie. Udekoruj dla nich komnatę i wybierz najwspanialszą ozdobę na stół: tort, szampana lub świeczki. Wystarczy, że klikniesz w wybraną ikonkę pod obrazkiem, by zdziałać cuda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 538 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Lody Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Ciasto