Ślub Roszpunki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Ślub Roszpunki – Roszpunka i Flynn są już po ślubie. Udekoruj dla nich komnatę i wybierz najwspanialszą ozdobę na stół: tort, szampana lub świeczki. Wystarczy, że klikniesz w wybraną ikonkę pod obrazkiem, by zdziałać cuda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 936 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Lody Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty