Ślub Roszpunki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ślub Roszpunki – Roszpunka i Flynn są już po ślubie. Udekoruj dla nich komnatę i wybierz najwspanialszą ozdobę na stół: tort, szampana lub świeczki. Wystarczy, że klikniesz w wybraną ikonkę pod obrazkiem, by zdziałać cuda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 069 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Owoce Gry Zupy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kurczak Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Obiad Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Makaron