Ślub Roszpunki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ślub Roszpunki – Roszpunka i Flynn są już po ślubie. Udekoruj dla nich komnatę i wybierz najwspanialszą ozdobę na stół: tort, szampana lub świeczki. Wystarczy, że klikniesz w wybraną ikonkę pod obrazkiem, by zdziałać cuda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 758 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zupy