Ślub Roszpunki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ślub Roszpunki – Roszpunka i Flynn są już po ślubie. Udekoruj dla nich komnatę i wybierz najwspanialszą ozdobę na stół: tort, szampana lub świeczki. Wystarczy, że klikniesz w wybraną ikonkę pod obrazkiem, by zdziałać cuda.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 818 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Torty Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Makaron Gry Lody Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pieczenie Gra Ciasto