Słoneczny Taras - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Słoneczny Taras – obsłuż klientów, którzy chcą odpocząć na pięknym i słonecznym tarasie Twojej restauracji. Posadź nowego klienta na krześle i weź zamówienie. Wybierz odpowiednie produkty i podaj je klientowi. Zbierz pieniądze i sprzątnij ze stołu, aby mieć miejsce dla kolejnych gości. Pamiętaj, że gra jest na czas, ale spokojnie zawsze możesz ją zapausować. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 595 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bar Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Obiad Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kurczak