Słoneczny Taras - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słoneczny Taras – obsłuż klientów, którzy chcą odpocząć na pięknym i słonecznym tarasie Twojej restauracji. Posadź nowego klienta na krześle i weź zamówienie. Wybierz odpowiednie produkty i podaj je klientowi. Zbierz pieniądze i sprzątnij ze stołu, aby mieć miejsce dla kolejnych gości. Pamiętaj, że gra jest na czas, ale spokojnie zawsze możesz ją zapausować. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 782 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Ciastka Gry Przepisy Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Lody Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Torty Gra Deser Gry Dekorowanki