Słoneczny Taras - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słoneczny Taras – obsłuż klientów, którzy chcą odpocząć na pięknym i słonecznym tarasie Twojej restauracji. Posadź nowego klienta na krześle i weź zamówienie. Wybierz odpowiednie produkty i podaj je klientowi. Zbierz pieniądze i sprzątnij ze stołu, aby mieć miejsce dla kolejnych gości. Pamiętaj, że gra jest na czas, ale spokojnie zawsze możesz ją zapausować. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 955 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Owoce Gra Deser Słodkie Gry Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę