Słodziuchna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodziuchna Pizza (Cooking Candy Pizza) – Poszerzmy swoje horyzonty kulinarne i zróbmy sobie pizzę napakowaną słodkimi smakołykami. Warto by się zapoznać z pomysłem i krok po kroku zrobić to idealne dla dzieciaków danie. Obiad czy deser?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 545 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Warzywa Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Torty Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Makaron