Słodziuchna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Słodziuchna Pizza (Cooking Candy Pizza) – Poszerzmy swoje horyzonty kulinarne i zróbmy sobie pizzę napakowaną słodkimi smakołykami. Warto by się zapoznać z pomysłem i krok po kroku zrobić to idealne dla dzieciaków danie. Obiad czy deser?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 816 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kanapki Gry Lody Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Barbie Gry Gra Deser Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Bar Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Torty Gry Owoce