Słodziuchna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodziuchna Pizza (Cooking Candy Pizza) – Poszerzmy swoje horyzonty kulinarne i zróbmy sobie pizzę napakowaną słodkimi smakołykami. Warto by się zapoznać z pomysłem i krok po kroku zrobić to idealne dla dzieciaków danie. Obiad czy deser?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 871 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Lody Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Owoce Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zupy