Słodziuchna Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodziuchna Pizza (Cooking Candy Pizza) – Poszerzmy swoje horyzonty kulinarne i zróbmy sobie pizzę napakowaną słodkimi smakołykami. Warto by się zapoznać z pomysłem i krok po kroku zrobić to idealne dla dzieciaków danie. Obiad czy deser?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 141 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser