Słodziuchna Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodziuchna Pizza (Cooking Candy Pizza) – Poszerzmy swoje horyzonty kulinarne i zróbmy sobie pizzę napakowaną słodkimi smakołykami. Warto by się zapoznać z pomysłem i krok po kroku zrobić to idealne dla dzieciaków danie. Obiad czy deser?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 979 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar Gry Fast Food Gry Makaron Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad