Słodkości w Roli Głównej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości w Roli Głównej (Cooking Super Macaroons) – Słodycze są na tym świecie od wieków, i w między czasie przyjęły bardzo różnorodne formy i postaci. Poznaj kolejną odsłonę słodkiego życia i pichcenia z nami. Eksperymentowanie i pyszne jedzenie to nasza specjalność, którą lubimy się dzielić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 836 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Zupy Gry Warzywa Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Torty Barbie Gry Gry Owoce Gry Ciastka