Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości w Roli Głównej (Cooking Super Macaroons) – Słodycze są na tym świecie od wieków, i w między czasie przyjęły bardzo różnorodne formy i postaci. Poznaj kolejną odsłonę słodkiego życia i pichcenia z nami. Eksperymentowanie i pyszne jedzenie to nasza specjalność, którą lubimy się dzielić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 990 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zupy Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Lody