Słodkości w Roli Głównej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości w Roli Głównej (Cooking Super Macaroons) – Słodycze są na tym świecie od wieków, i w między czasie przyjęły bardzo różnorodne formy i postaci. Poznaj kolejną odsłonę słodkiego życia i pichcenia z nami. Eksperymentowanie i pyszne jedzenie to nasza specjalność, którą lubimy się dzielić.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 745 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Lody Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kurczak Gry Fast Food Barbie Gry Gry Torty Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa