Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Monster High – udekoruj tort Monster High jak tylko chcesz. Do wyboru masz bardzo wiele rzeczy. Klikaj na różowe strzałki, aby przewijać kategorie oraz na środek ikonki, aby pojawiło się więcej rzeczy dostępnych w danek kategorii. Może przyozdobisz podobnie tort na swoją imprezę urodzinową? Pokaż mamie jakie ciasto chciałabyś mieć!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 734 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Deser Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Pizza Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty