Słodkości Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Monster High – udekoruj tort Monster High jak tylko chcesz. Do wyboru masz bardzo wiele rzeczy. Klikaj na różowe strzałki, aby przewijać kategorie oraz na środek ikonki, aby pojawiło się więcej rzeczy dostępnych w danek kategorii. Może przyozdobisz podobnie tort na swoją imprezę urodzinową? Pokaż mamie jakie ciasto chciałabyś mieć!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 6 799 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie