Słodkości Króliczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Króliczka – przywitaj klienta razem z króliczkiem, któremu dzisiaj trzeba pomóc podczas pracy. Kliknij na gościa oraz na wolne miejsce. Kiedy będzie gotowy do złożenia zamówienia podniesie łapkę, a Ty kliknij na niego, aby zobaczyć zamówienie. Wybierz odpowiednie jedzenie i podaj klientowi. Będzie co raz więcej chętnych do odwiedzenia lokalu króliczka, więc pomóż mu uporać się ze wszystkimi gośćmi. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 891 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zupy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą