Słodkości Króliczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Króliczka – przywitaj klienta razem z króliczkiem, któremu dzisiaj trzeba pomóc podczas pracy. Kliknij na gościa oraz na wolne miejsce. Kiedy będzie gotowy do złożenia zamówienia podniesie łapkę, a Ty kliknij na niego, aby zobaczyć zamówienie. Wybierz odpowiednie jedzenie i podaj klientowi. Będzie co raz więcej chętnych do odwiedzenia lokalu króliczka, więc pomóż mu uporać się ze wszystkimi gośćmi. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 957 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Barbie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie