Słodkości Króliczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Króliczka – przywitaj klienta razem z króliczkiem, któremu dzisiaj trzeba pomóc podczas pracy. Kliknij na gościa oraz na wolne miejsce. Kiedy będzie gotowy do złożenia zamówienia podniesie łapkę, a Ty kliknij na niego, aby zobaczyć zamówienie. Wybierz odpowiednie jedzenie i podaj klientowi. Będzie co raz więcej chętnych do odwiedzenia lokalu króliczka, więc pomóż mu uporać się ze wszystkimi gośćmi. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 414 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Warzywa Gry Torty Barbie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Przepisy Gra Deser Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Lody Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe