Słodkości Króliczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodkości Króliczka – przywitaj klienta razem z króliczkiem, któremu dzisiaj trzeba pomóc podczas pracy. Kliknij na gościa oraz na wolne miejsce. Kiedy będzie gotowy do złożenia zamówienia podniesie łapkę, a Ty kliknij na niego, aby zobaczyć zamówienie. Wybierz odpowiednie jedzenie i podaj klientowi. Będzie co raz więcej chętnych do odwiedzenia lokalu króliczka, więc pomóż mu uporać się ze wszystkimi gośćmi. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 847 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto Gry Torty Gry Dekorowanki Barbie Gry