Słodkie Życzenia Urodzinowe 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Życzenia Urodzinowe – urodzinowe życzenia mogą mieć różną formę, także pysznego słodkiego ciasta, które zostanie wręczone solenizantowi. Udekoruj dwupoziomowy tort w dowolny sposób – wybierz kolor polewy, ustaw ozdoby, a na koniec narysuj jakieś ładne wzorki lukrem. To będą pyszne urodziny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 295 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Ciastka Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Dekorowanki