Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Życzenia Urodzinowe – urodzinowe życzenia mogą mieć różną formę, także pysznego słodkiego ciasta, które zostanie wręczone solenizantowi. Udekoruj dwupoziomowy tort w dowolny sposób – wybierz kolor polewy, ustaw ozdoby, a na koniec narysuj jakieś ładne wzorki lukrem. To będą pyszne urodziny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 496 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar Gra Deser Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kuchnia Słodkie Gry