Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Życzenia Urodzinowe – urodzinowe życzenia mogą mieć różną formę, także pysznego słodkiego ciasta, które zostanie wręczone solenizantowi. Udekoruj dwupoziomowy tort w dowolny sposób – wybierz kolor polewy, ustaw ozdoby, a na koniec narysuj jakieś ładne wzorki lukrem. To będą pyszne urodziny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1025 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Obiad Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Owoce Gry Makaron Gry Bar Barbie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe