Słodkie Serducha - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Serducha – czyż nie wyglądają pięknie te serduszkowe ciasteczka? Upieczenie ich w swoim własnym domu nie jest wcale takie trudne, możecie poznać wykonanie ich właśnie w tej grze. Ale zanim przejdziemy do mieszania składników i wylewania ciasta do seruszkowych form musimy poszukać wszystkich składników, produktów i przyrządów, których potrzebujemy. Pamiętajcie, że możemy przeglądać szafki. Znalezione rzeczy porządkujemy na blacie. Udanych wypieków.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 10 080 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Obiad Gry Makaron Gry Owoce Gra Ciasto Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Torty Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe