Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Serce (Cute Heart Cake) – Walentynki opanowały świat a miłość zdominowała myśli. Dostała się nawet do naszej kuchni. Stwórz wyjątkowe serce dla ukochanego. Serce pełne słodkości i kolorów. Udekoruj ciasto w kształcie serca korzystając w wielu możliwości i własnej fantazji i wyobraźni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 531 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Ciasto Barbie Gry Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Włoska Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Deser