Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Serce (Cute Heart Cake) – Walentynki opanowały świat a miłość zdominowała myśli. Dostała się nawet do naszej kuchni. Stwórz wyjątkowe serce dla ukochanego. Serce pełne słodkości i kolorów. Udekoruj ciasto w kształcie serca korzystając w wielu możliwości i własnej fantazji i wyobraźni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 427 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Torty Gra Deser Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Pizza Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Pieczenie Słodkie Gry