Słodkie Pączki? Już Się Robi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Pączki? Już Się Robi (Cooking Tasty Donuts) – Czy widzicie tego nieśmiałego chłopca? On tylko czeka nasze pyszniutkie pączki z posypką. Bierzmy się więc do roboty aby, jak najszybciej mógł się poczęstować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 708 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Deser Gry Bar Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Torty