Słodkie Pączki? Już Się Robi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Pączki? Już Się Robi (Cooking Tasty Donuts) – Czy widzicie tego nieśmiałego chłopca? On tylko czeka nasze pyszniutkie pączki z posypką. Bierzmy się więc do roboty aby, jak najszybciej mógł się poczęstować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 605 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Makaron Gra Deser Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Barbie Gry Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zupy Słodkie Gry