Słodkie Pączki? Już Się Robi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Pączki? Już Się Robi (Cooking Tasty Donuts) – Czy widzicie tego nieśmiałego chłopca? On tylko czeka nasze pyszniutkie pączki z posypką. Bierzmy się więc do roboty aby, jak najszybciej mógł się poczęstować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 012 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Torty Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Hamburgery