Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Pączki? Już Się Robi (Cooking Tasty Donuts) – Czy widzicie tego nieśmiałego chłopca? On tylko czeka nasze pyszniutkie pączki z posypką. Bierzmy się więc do roboty aby, jak najszybciej mógł się poczęstować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Obiad Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bar Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą