Słodkie Ciasta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 636 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Włoska Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Owoce Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto