Słodkie Ciasta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 526 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Lody Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Przepisy Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Dekorowanki