Słodkie Ciasta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 925 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kanapki Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zręcznościowe