Słodkie Ciasta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 008 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zupy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bar Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Makaron Gry Fast Food Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy