Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 721 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Kanapki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Ciastka Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zręcznościowe