Słodkie Ciasta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 866 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Torty Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Deser Gry Fast Food