Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 599 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Lody Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gra Deser Gra Ciasto Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bar