Słodkie Ciasta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Torty Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Bar Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę