Słodkie Ciasta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodkie Ciasta – w tej grze Waszym zadaniem jest zrobienie dokładnie takiego samego ciasta, jak to, które znajduje się po prawej stronie. Przyjrzyjcie się mu uważnie i wybierzcie odpowiedni dodatek lub owoc klikając na niego i potem kładąc go kliknięciem na ciasto. Na początku gar wydaje się łatwa, ale z każdym, kolejnym poziomem będzie coraz trudniej. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 5 268 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bar Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam