Słodkie 16 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodkie 16 – przygotuj pyszny tort na 16 urodziny tej sympatycznej dziewczyny. U góry ekranu gry pojawiają się produkty, których aktualnie musisz użyć. Na początek mąka, a więc sięgamy myszką po mąkę, która znajduje się na blacie i przytrzymując wciśnięty przycisk myszki przeciągamy mąkę do miski. Wykonując te czynności kro po kroku poznasz przepis na pyszny tort, który z pomocą mamy oczywiście będziesz mógł zrobić w domu.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 327 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Torty Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Bar Gry Kurczak