Słodkie 16 | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodkie 16 – przygotuj pyszny tort na 16 urodziny tej sympatycznej dziewczyny. U góry ekranu gry pojawiają się produkty, których aktualnie musisz użyć. Na początek mąka, a więc sięgamy myszką po mąkę, która znajduje się na blacie i przytrzymując wciśnięty przycisk myszki przeciągamy mąkę do miski. Wykonując te czynności kro po kroku poznasz przepis na pyszny tort, który z pomocą mamy oczywiście będziesz mógł zrobić w domu.

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 061 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Bar Gry Kurczak Gra Deser