Słodki Zamek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Słodki Zamek (Candy Castle) – po lewej stronie znajdują się ikonki, dzięki którym zmienimy wygląd słodkiego zamku zbudowanego z samych słodkości. Klikajcie na każdą z ikonek wiele razy, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie zamka. Przejrzyj wszystkie dostępne dekoracje i wybierz te najlepsze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 422 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Ciastka