Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Zamek (Candy Castle) – po lewej stronie znajdują się ikonki, dzięki którym zmienimy wygląd słodkiego zamku zbudowanego z samych słodkości. Klikajcie na każdą z ikonek wiele razy, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie zamka. Przejrzyj wszystkie dostępne dekoracje i wybierz te najlepsze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 151 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Bar Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Barbie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Owoce Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie