Słodki Zamek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Zamek (Candy Castle) – po lewej stronie znajdują się ikonki, dzięki którym zmienimy wygląd słodkiego zamku zbudowanego z samych słodkości. Klikajcie na każdą z ikonek wiele razy, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie zamka. Przejrzyj wszystkie dostępne dekoracje i wybierz te najlepsze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 266 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek