Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Słodki Zamek (Candy Castle) – po lewej stronie znajdują się ikonki, dzięki którym zmienimy wygląd słodkiego zamku zbudowanego z samych słodkości. Klikajcie na każdą z ikonek wiele razy, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie zamka. Przejrzyj wszystkie dostępne dekoracje i wybierz te najlepsze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 461 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kanapki Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Ciastka Gry Makaron