Słodki Zamek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Zamek (Candy Castle) – po lewej stronie znajdują się ikonki, dzięki którym zmienimy wygląd słodkiego zamku zbudowanego z samych słodkości. Klikajcie na każdą z ikonek wiele razy, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie zamka. Przejrzyj wszystkie dostępne dekoracje i wybierz te najlepsze.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Ciastka