Słodki Sklepik Cukierniczy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Słodki Sklepik Cukierniczy (Candy Store Decoration) – Upiec ciastka, zrobić czekoladki albo cukierki, to jedno. A sprzedać je to już następny krok. Widome jest, że w ładnym otoczeniu milej robić zakupy. Zadbaj o samopoczucie klientów tego sklepiku cukierniczego. Udekoruj jego witrynę i budynek, w którym się znajduje a potem wnętrze, aby było przyjemne i przytulne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 068 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Fast Food Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Warzywa