Słodki Sklepik Cukierniczy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Sklepik Cukierniczy (Candy Store Decoration) – Upiec ciastka, zrobić czekoladki albo cukierki, to jedno. A sprzedać je to już następny krok. Widome jest, że w ładnym otoczeniu milej robić zakupy. Zadbaj o samopoczucie klientów tego sklepiku cukierniczego. Udekoruj jego witrynę i budynek, w którym się znajduje a potem wnętrze, aby było przyjemne i przytulne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 385 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gry Bar Gry Torty Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Fast Food