Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Sklepik Cukierniczy (Candy Store Decoration) – Upiec ciastka, zrobić czekoladki albo cukierki, to jedno. A sprzedać je to już następny krok. Widome jest, że w ładnym otoczeniu milej robić zakupy. Zadbaj o samopoczucie klientów tego sklepiku cukierniczego. Udekoruj jego witrynę i budynek, w którym się znajduje a potem wnętrze, aby było przyjemne i przytulne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 462 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kurczak Barbie Gry Gry Owoce Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pizza Gry Torty Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Deser