Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 490 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zupy Gry Przepisy Gry Dekorowanki