Słodki Pudding Ryżowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 778 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gra Deser Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kanapki