Słodki Pudding Ryżowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 718 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Obiad Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Lody Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe