Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1772 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Torty Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy