Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 297 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Pizza Gry Torty Słodkie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe