Słodki Pudding Ryżowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Słodki Pudding Ryżowy – pudding ryżowy to pyszny i łatwy do wykonania deser, dlatego Ryan postanowił go przyrządzić swojej najlepszej przyjaciółce, Grace. Na początku wybierz się z nim na zakupy (między sklepowymi alejkami będziesz przemieszczać się klikając w ikonki na dole). Następnie weź się za gotowanie i dekorowanie dania. Grace na pewno się ucieszy z takiej niespodzianki!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 378 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zupy Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki