Słodka Amy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Słodka Amy – Amy ma dzisiaj gości i chciałaby przygotować coś pysznego na słodko, do kawy. Ma już kilka pomysłów, ale nie do końca wie jak to zorganizować na talerzu. Możesz pomóc jej również w jeszcze jednej ważnej kwestii, chodzi o jej strój na popołudnie. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie i jeśli spodoba Ci się jakiś element ubioru czy smakołyku, kliknij na niego, a zobaczysz jak zmieni się obrazek. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 090 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bar Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kanapki