Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Słodka Amy – Amy ma dzisiaj gości i chciałaby przygotować coś pysznego na słodko, do kawy. Ma już kilka pomysłów, ale nie do końca wie jak to zorganizować na talerzu. Możesz pomóc jej również w jeszcze jednej ważnej kwestii, chodzi o jej strój na popołudnie. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie i jeśli spodoba Ci się jakiś element ubioru czy smakołyku, kliknij na niego, a zobaczysz jak zmieni się obrazek. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 5 946 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Pieczenie