Słodka Amy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Słodka Amy – Amy ma dzisiaj gości i chciałaby przygotować coś pysznego na słodko, do kawy. Ma już kilka pomysłów, ale nie do końca wie jak to zorganizować na talerzu. Możesz pomóc jej również w jeszcze jednej ważnej kwestii, chodzi o jej strój na popołudnie. Klikaj na ikonki znajdujące się po lewej stronie i jeśli spodoba Ci się jakiś element ubioru czy smakołyku, kliknij na niego, a zobaczysz jak zmieni się obrazek. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 807 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Obiad Gry Bar Gry Kurczak Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe