Sliders - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Sliders – stwórz swojego własnego hamburgera, a właściwie całą masę hamburgerów, a właściwie to prawdziwy deszcz hamburgerów spadających z nieba! W lewym, dolnym rogu ekranu gry widzisz ikonki, kliknij na jedną z nich, a rozwinie się lista z różnymi elementami hamburgera. Spośród nich wybierasz te, które sam chciałbyś mieć w swoim wymarzonym burgerze. Przyjemnego komponowania mega kanapki!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę