Sliders | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sliders – stwórz swojego własnego hamburgera, a właściwie całą masę hamburgerów, a właściwie to prawdziwy deszcz hamburgerów spadających z nieba! W lewym, dolnym rogu ekranu gry widzisz ikonki, kliknij na jedną z nich, a rozwinie się lista z różnymi elementami hamburgera. Spośród nich wybierasz te, które sam chciałbyś mieć w swoim wymarzonym burgerze. Przyjemnego komponowania mega kanapki!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 073 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Zupy Gra Deser Gry Zrób To Sam