Sklepik z sokami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 11 318 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie