Sklepik z sokami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 11 570 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Torty Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę