Sklepik z sokami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 11 181 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Deser Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Bar Gry Śniadanie