Sklepik z sokami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 11 106 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Przepisy Barbie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Kurczak Gry Lody