Sklepik z sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 10 655 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gra Deser Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Ciastka Słodkie Gry