Sklepik z sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 10 963 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Obiad Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Lody Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Makaron Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Kanapki Słodkie Gry