Sklepik z sokami | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Sklepik z sokami – pomóż w sprzedaży jak największej ilości soczków. Soki owocowe są pyszne i dlatego klientów jest moc. Nie pozwól, by któryś z nich odszedł od baru niezadowolony. Patrz uważnie co zamawia i podaj wybrany sok jak najszybciej. Zdobywaj punkty i baw się!

Sterowanie – nalewaj soki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 10 592 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad